Підготовчі курси ЧНУ ім. Ю. Федьковича

ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

оголошує прийом слухачів

на 3-місячні  підготовчі курси на 2017 – 2018  навчальний рік.

Вартість навчання за весь період:

600 гривень – 1 предмет;

1195 гривень – 2 предмети;

1810 гривень – 3 предмети  (українська мова та література + 2 на вибір).

На підготовчі курси приймаються випускники та учні  10-11 класів для підготовки до ЗНО у 2017-18 роках з української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії та однієї з іноземних мов – англійської, німецької, французької, та учні 9 класів для вступу у коледж ЧНУ.

Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошує набір на шестимісячні підготовчі курси з навчальних предметів (підготовка до творчого конкурсу):

–         малюнок-живопис;

–         креслення;

–         композиція.

Заняття проводитимуться по суботах та неділях у формі гнучкого поєднання  ОЧНОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ,  що надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача.

Слухачі підготовчих курсів матимуть можливість підготуватись до тестів ЗНО з досвідченими педагогами і викладачами університету та отримати додаткові пільгипри вступі до нашого ВНЗ.

Звертатись за адресою:

58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, кімната 155.

Телефони: (0372) 58-47-11, 52-56-69 – методист Вдовиченко Ольга Євгенівна

(095) 315-61-18, (097) 742-44-41 – керівник підготовчих курсів, доцент Фесів Ігор Васильович

Прийом документів здійснюється з 15листопада по 25 грудня , почато занять 20 січня

З повагою керівник підготовчих курсів,