Олімпіада

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА


Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у січні-квітні 2018 року проводить Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації цьогорічних вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводилась у два тури (дистанційний та очний) з таких базових природничо-математичних предметів: біологіїгеографіїматематикифізики та хімії.

Завдання першого (дистанційного) туру: біологіягеографіяматематикафізикахімія.

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти  України та Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2018 році, учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше 90% балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (але загальна сума балів з предмету не перевищує 200 балів) при розрахунку конкурсного бала для вступу в університет на навчання за спеціальностями, вказаними в додатку 6 до Правил прийому до університету в 2018 році.

Учасникам Олімпіади, які отримали право на нарахування додаткових балів, до 1 липня видаються  відповідні сертифікати із зазначенням предмету, кількості нарахованих з цього предмету додаткових балів та переліку спеціальностей, при вступі на які ці додаткові бали враховуються.

Списки учасників олімпіади, яким нараховано додаткові бали до результатів ЗНО з відповідних предметів при вступі до університету на навчання за спеціальностями, вказаними в додатку 6 до Правил прийому до університету в 2018 році, буде оприлюднено до 1 липня 2018 року.

Організаційний комітет олімпіади

Предметно-методичні та апеляційна комісії олімпіади

(097)742-44-41 або (095)315-61-18.

З повагою координатор з профорієнтаційної роботи, доцент І. В. Фесів

 Зворотній зв'язок