Олімпіада

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА


Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
повідомляє про проведення Всеукраїнської олімпіади університету
для професійної орієнтації вступників 2017 року
на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводитися з таких базових природничо-математичних предметів: біології, географії, математики, фізики та хімії. Олімпіада проводиться у два тури (дистанційний та очний).
Електронна реєстрація на олімпіаду здійснюється на Інтернет-ресурсі до 31 березня.
Під час проведення першого (дистанційного) туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайтах університету, інститутів / факультетів (http://ibhb.chnu.edu.ua/, http://ptcsi.chnu.edu.ua/, http://geo.chnu.edu.ua/index.php?page=ua, http://fmi.org.ua/), задіяних до проведення Олімпіади, Центру профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки, Приймальної комісії університету (http://vstup.chnu.edu.ua), виконують (розв’язують) їх та надсилають свої підписані та акуратно і грамотно оформлені роботи у вигляді фотографій чи сканкопії своїх підписаних та акуратно і грамотно оформлених робіт  до 31 березня електронною поштою за адресами:  біологія – ibhb@chnu.edu.ua, географія – olymp.geogr2017@gmail.com, математика – clg-math@chnu.edu.ua, фізика – fesivigor@gmail.com, хімія – m.vorobets@chnu.edu.ua.

Учасники Олімпіади, які набрали не менше 75% балів на першому етапі, будуть запрошені на другий (очний) тур, який пройде 22-23 квітня на базі університету.
Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України та Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2017 році, учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше 90% балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (але загальна сума балів з предмету не перевищує 200 балів) при розрахунку конкурсного бала для вступу в університет на навчання за спеціальностями, вказаними в додатку 6 до Правил прийому до університету в 2017 році.
Учасникам Олімпіади, які отримали право на нарахування додаткових балів, до 1 липня видаються відповідні сертифікати із зазначенням предмету, кількості нарахованих з цього предмету додаткових балів та переліку спеціальностей, при вступі на які ці додаткові бали враховуються.
Про всі етапи участі в олімпіаді – реєстрацію, надсилання розв’язків, отримання запрошення на участь у другому турі – просимо додатково повідомляти за телефонами:

(097)742-44-41 або (095)315-61-18.

З повагою координатор з профорієнтаційної роботи, доцент І. В. Фесів

 


Олімпіадні завдання із фізики (I тур)

Олімпіадні завдання із географії(I тур)

Олімпіадні завдання із математики (I тур)

Олімпіадні завдання із хімії (I тур)

Олімпіадні завдання із біології (I тур)

 


Зворотній зв'язок