Документальний фільм «Чвертьстоліття кафедри фінансів і кредиту: як це було»

Документальний фільм «Чвертьстоліття кафедри фінансів і кредиту: як це було» присвячується 25-літтю кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету створена у 1992 році і є структурним підрозділом одного із найстаріших та найпрестижніших навчальних закладів України, яким є Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.
Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування».
Саме спеціальність «Фінанси» на протязі багатьох років утримувала перше місце по кількості набору студентів.

Напрями підготовки і можливість працевлаштування студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування»:
Державні (публічні) фінанси
– органи влади та місцевого самоврядування (обласні та районні державні адміністрації, міські ради, об’єднані територіальні громади, департаменти фінансів, економіки, управління інвестицій та ін.),
– державні фіскальна, казначейська, аудиторська та митна служби,
– структурні підрозділи Пенсійного фонду України,
Фінанси підприємств та інших суб’єктів господарювання
– корпоративні фінанси,
– фінанси власного бізнесу,
– фінанси інститутів громадянського суспільства та ін.,
Банківська справа
– комерційні банки,
– структурні підрозділи Національного банку України,
Страхування та інші фінансові організації
– страхові компанії,
– кредитні спілки,
– ломбарди,
– інвестиційні, брокерські, лізингові компанії та ін.

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» мають можливість брати участь:
– у програмах міжнародної студентської мобільності;
– майстер-класах, зустрічах з практиками, екскурсіях у державні органи влади, банківські установи, підприємства інші організації;
– у наукових, культурно-масових, мистецьких, спортивних та інших заходах.