Кращий випускник, друга зустріч

Професія викладача – одна із найбільш творчих і складних професій, в яких поєднано науку та мистецтво. Ця професія споріднена з працею письменника, режисера і постановника, актора, педагога, психолога та науковця. Саме такий шлях 8 років тому обрав випускник кафедри професійна та технологічна освіта Паскар Андрій Васильович. На сьогоднішній зустрічі, Він поділився з нами всіма плюсами саме такого свого вибору. І як виявилося їх чимало:дружній колектив, відповідні умови праці , вільний час, перебування в середовищі інтелектуально високого рівня, різноманітні поїздки та екскурсії. Багато хто з нас,студентів, після такої цікавої лекці зрозуміли ,що ми вибрали саме ту професію, і перед нами стоїть непростий шлях постійного самовдосконалення та саморозвитку. Тому хочеться побажати нам усім сил та натхнення з гідністю нести почесне звання Викладача))