Google I/O 2016 в Чернівцях

Ювілейна, десята за рахунком конференція Google I/O, присвячена найактуальнішим передовим трендам в технологіях і програмному забезпеченні від Google відбувається з 18 по 20 травня в Shoreline Amphitheatre, Маунтин-Вью, штат Каліфорнія, де розміщується головний офіс Google.

Google I/O Extended це унікальна можливість стати учасником такої конференції в онлайн-режимі. Зараз I/O Extended включає більше 550 івентів в 94 країнах на 6 континентах, охоплюючи всю планету.

18 травня о 19:00 в головному корпусі ЧНУ, вул. Коцюбинського, 2, в Мармуровій залі за підтримки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Cluster bit було організовано Google I/O Extended Chernivtsi 2016. До проведення заходу долучилися провідні ІT компанії та об’єднання краю, засоби масової інформації, спонсори.

Під час заходу було переглянуто пряму трансляцію конференції, учасники поділились своїми прогнозами та обговорили новинки, презентовані цього року.

Сподіваємось що даний захід стане регулярним і сприятиме розвиту ІТ-спільноти краю.

Про що найбільш цікаве учасники даного івента отримали інформацію? Компанія Google представила програмні оновлення своїх платформ, а також показала кілька цікавих новинок.

Google Assistant

Забудьте про Google Now, тепер в Android буде новий персональний помічник Google Assistant. Він використовує напрацювання Google Now і по суті є його продовженням, але завдяки розумінню контексту і самонавчання буде набагато крутішим. Як і Siri, новий помічник Google Assistant активується голосом, але інтерфейс має текстовий, як у чат-ботів. Новий асистент буде доступний на всіх платформах Google пізніше в цьому році.

Google Home

Для використання помічника Google будинку буде спеціальний гаджет Google Home. Це хаб, до якого підключається вся побутова техніка і з яким легко можна буде взаємодіяти через Google Assistant. Коло завдань очікуємо: стрімінг музики, обробка голосових запитів, управління розумними лампами, термостатами і інтеграція з сервісами.

Allo

Google збирається потіснити не тільки голосових помічників, а й месенджери. Allo – це новий додаток для обміну текстовими повідомленнями, яке також самонавчається і намагається вгадати відповіді. Крім пошуку фото котиків і відповідей на банальні питання, він зможе бронювати столики в ресторанах, підказувати результати спортивних матчів і багато іншого. Якщо нудно, прямо в месенджері можна зіграти в прості ігри.

Спеціальний додаток-компаньйон Duo додає в Allo функцію відеодзвінків, причому реалізовані вони так, що ви можете бачити, що дзвонить ще до того, як відповісте.

Allo і Duo будуть доступні не тільки на Android, але і на iOS.

Android N

Нова версія Android поки не має імені, і ви можете запропонувати Google свій варіант. З ключових нововведень в ній буде система безпеки SafetyNet, яка перед установкою додатків перевіряє їх на наявність загроз і видаляє зламані apk-файли, а також режим поділу екрана, коли одночасно можна запускати відразу два додатки. Зміни торкнулися меню багатозадачності (в ньому тепер відображаються тільки недавно запускалися додатки) і повідомлень (з’явилося більше налаштувань).

Android Daydream

Саме таку назву отримає платформа для створення додатків віртуальної реальності. Вимоги для запуску Daydream-додатків нижче – вони будуть працювати майже на будь-яких пристроях. Для Daydream зроблять свій окремий Google Play, а також контролер, сумісний з Google Cardboard.

Android Wear 2.0

За винятком косметичних нововведень у вигляді циферблатів з налаштованим віджетами, програмне оновлення Android Wear внесло “розумні” відповіді, міні-клавіатуру, рукописний ввід на екрані і, найголовніше, можливість працювати без смартфона. Автономно годинник зможуть виходити в інтернет, здійснювати дзвінки і відслідковувати фітнес-активність.

 

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях

Google I/O 2016 в Чернівцях


Зворотній зв'язок